AT24C16N-10SI-2.7
Hua Hua
Tau Wae: AT24C16N-10SI-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT24C16N-10SI-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C16N-10SI-2.7
Tau Wae AT24C16N-10SI-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga AT24C16N-10SI-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 16Kb (2K x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Whero Whero 400kHz Tau Wae Tuakiri AT24C16