AT24C16-10PC-2.7
Hua Hua
Tau Wae: AT24C16-10PC-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C16-10PC-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C16-10PC-2.7
Tau Wae AT24C16-10PC-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4541 pcs Pepa Raraunga AT24C16-10PC-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 16Kb (2K x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Whero Whero 400kHz Tau Wae Tuakiri AT24C16
Wā Uru 900ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT24C16-10PI
AT24C16-10PI
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8DIP
I roto i te taonga: 4524 pcs
Tikiake: AT24C16-10PI.pdf
RFQ
AT24C16-10TI-2.7
AT24C16-10TI-2.7
Whakaahuatanga: IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8TSSOP
I roto i te taonga: 4730 pcs
Tikiake: AT24C16-10TI-2.7.pdf
RFQ
AT24C16-10PC
AT24C16-10PC