AT24C128W-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C128W-10SI-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C128W-10SI-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 128K I2C 1MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT24C128W-10SI-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C128W-10SI-2.7
Tau Wae AT24C128W-10SI-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 128K I2C 1MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4466 pcs Pepa Raraunga AT24C128W-10SI-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa AT24C128W-10SI2.7
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 128Kb (16K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Whero Whero 1MHz