AT24C128-10PI-1.8
Hua Hua
Tau Wae: AT24C128-10PI-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 128K I2C 400KHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C128-10PI-1.8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C128-10PI-1.8
Tau Wae AT24C128-10PI-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 128K I2C 400KHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5870 pcs Pepa Raraunga AT24C128-10PI-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa AT24C12810PI1.8
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 128Kb (16K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Whero Whero 400kHz