AT24C08A-10PC-2.5
Hua Hua
Tau Wae: AT24C08A-10PC-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C08A-10PC-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C08A-10PC-2.5
Tau Wae AT24C08A-10PC-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4606 pcs Pepa Raraunga AT24C08A-10PC-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa AT24C08A10PC2.5
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 8Kb (1K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) I²C 400kHz 4.5µs 8-PDIP Whero Whero 400kHz
Tau Wae Tuakiri AT24C08 Wā Uru 4.5µs
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT24C08A-10PI-2.5
AT24C08A-10PI-2.5
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8DIP
I roto i te taonga: 5613 pcs
Tikiake: AT24C08A-10PI-2.5.pdf
RFQ
AT24C08A-10PC
AT24C08A-10PC