AT24C04-10PC-2.5
Hua Hua
Tau Wae: AT24C04-10PC-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C04-10PC-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C04-10PC-2.5
Tau Wae AT24C04-10PC-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5460 pcs Pepa Raraunga AT24C04-10PC-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-DIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa AT24C0410PC2.5
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Kb (512 x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-DIP Whero Whero 400kHz
Tau Wae Tuakiri AT24C04 Wā Uru 900ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT24C04-10PI
AT24C04-10PI
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8DIP
I roto i te taonga: 4186 pcs
Tikiake: AT24C04-10PI.pdf
RFQ
AT24C02N-10SI-2.7-T
AT24C02N-10SI-2.7-T
Whakaahuatanga: IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 5383 pcs
Tikiake: AT24C02N-10SI-2.7-T.pdf
RFQ
AT24C04-10PC
AT24C04-10PC