AT24C01A-10SI-2.7-T
Hua Hua
Tau Wae: AT24C01A-10SI-2.7-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT24C01A-10SI-2.7-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C01A-10SI-2.7-T
Tau Wae AT24C01A-10SI-2.7-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5403 pcs Pepa Raraunga AT24C01A-10SI-2.7-T.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V