AT24C01A-10PU-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C01A-10PU-1.8
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C01A-10PU-1.8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C01A-10PU-1.8
Tau Wae AT24C01A-10PU-1.8 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5095 pcs Pepa Raraunga AT24C01A-10PU-1.8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 1Kb (128 x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Whero Whero 400kHz Tau Wae Tuakiri AT24C01