25LC640AXT-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC640AXT-E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8TSSOP
Ngā Rauemi: 25LC640AXT-E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC640AXT-E/ST
Tau Wae 25LC640AXT-E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92490 pcs Pepa Raraunga 25LC640AXT-E/ST.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa 25LC640AXT-E/STTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 64Kb (8K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri 25LC640AX