25LC640-I/SNG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC640-I/SNG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC640-I/SNG
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC640-I/SNG
Tau Wae 25LC640-I/SNG Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5198 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 64Kb (8K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC
Whero Whero 2MHz Tau Wae Tuakiri 25LC640