25LC512T-I/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC512T-I/SM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 512K SPI 20MHZ 8SOIJ
Ngā Rauemi: 25LC512T-I/SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC512T-I/SM
Tau Wae 25LC512T-I/SM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 512K SPI 20MHZ 8SOIJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50334 pcs Pepa Raraunga 25LC512T-I/SM.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIJ
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa 25LC512T-I/SMTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 512Kb (64K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 20MHz 8-SOIJ
Whero Whero 20MHz Tau Wae Tuakiri 25LC512