25LC256T-E/SM
Hua Hua
Tau Wae: 25LC256T-E/SM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8SOIJ
Ngā Rauemi: 25LC256T-E/SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC256T-E/SM
Tau Wae 25LC256T-E/SM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8SOIJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90016 pcs Pepa Raraunga 25LC256T-E/SM.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIJ
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 256Kb (32K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 10MHz 8-SOIJ Whero Whero 10MHz