25LC128X-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC128X-E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8TSSOP
Ngā Rauemi: 25LC128X-E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC128X-E/ST
Tau Wae 25LC128X-E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67238 pcs Pepa Raraunga 25LC128X-E/ST.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 128Kb (16K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri 25LC128X