25LC080C-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080C-I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC080C-I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: 25LC080C-I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC080C-I/SN
Tau Wae 25LC080C-I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135822 pcs Pepa Raraunga 25LC080C-I/SN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 25LC080CISN
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 8Kb (1K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri 25LC080C