25LC020AT-I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC020AT-I/OT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC020AT-I/OT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 2K SPI 10MHZ SOT23-6
Ngā Rauemi: 25LC020AT-I/OT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC020AT-I/OT
Tau Wae 25LC020AT-I/OT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 2K SPI 10MHZ SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167991 pcs Pepa Raraunga 25LC020AT-I/OT.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa 25LC020AT-I/OTTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 2Kb (256 x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 10MHz SOT-23-6
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri 25LC020A