25LC020A-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC020A-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8DIP
Ngā Rauemi: 25LC020A-E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
840 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC020A-E/P
Tau Wae 25LC020A-E/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134436 pcs Pepa Raraunga 25LC020A-E/P.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 2Kb (256 x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 10MHz 8-PDIP
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri 25LC020A