25LC010AT-E/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC010AT-E/MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC010AT-E/MC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8DFN
Ngā Rauemi: 25LC010AT-E/MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC010AT-E/MC
Tau Wae 25LC010AT-E/MC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123160 pcs Pepa Raraunga 25LC010AT-E/MC.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-DFN (2x3)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 1Kb (128 x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-DFN (2x3)
Whero Whero 10MHz Tau Wae Tuakiri 25LC010A