25LC010A-H/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC010A-H/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC010A-H/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: 25LC010A-H/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC010A-H/SN
Tau Wae 25LC010A-H/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127276 pcs Pepa Raraunga 25LC010A-H/SN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 1Kb (128 x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-SOIC Whero Whero 10MHz