25C320T-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25C320T-E/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25C320T-E/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: 25C320T-E/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25C320T-E/SN
Tau Wae 25C320T-E/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96233 pcs Pepa Raraunga 25C320T-E/SN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 32Kb (4K x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC Whero Whero 3MHz
Tau Wae Tuakiri 25C320
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
25C320-I/P
25C320-I/P
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8DIP
I roto i te taonga: 95966 pcs
Tikiake: 25C320-I/P.pdf
RFQ
25CIH07
25CIH07
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 25A 600VAC CYLINDR
I roto i te taonga: 676 pcs
Tikiake: 25CIH07.pdf
RFQ
25CJ
25CJ
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/250VDC