25AA010AT-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25AA010AT-I/MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25AA010AT-I/MS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8MSOP
Ngā Rauemi: 25AA010AT-I/MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25AA010AT-I/MS
Tau Wae 25AA010AT-I/MS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165044 pcs Pepa Raraunga 25AA010AT-I/MS.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 1Kb (128 x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara EEPROM
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-MSOP Whero Whero 10MHz