24LC025T-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
24LC025T-E/OT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24LC025T-E/OT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 2K I2C 400KHZ SOT23-6
Ngā Rauemi: 24LC025T-E/OT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24LC025T-E/OT
Tau Wae 24LC025T-E/OT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 2K I2C 400KHZ SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227556 pcs Pepa Raraunga 24LC025T-E/OT.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 2Kb (256 x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns SOT-23-6
Whero Whero 400kHz Tau Wae Tuakiri 24LC025