24AA512T-I/CS17K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
24AA512T-I/CS17K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24AA512T-I/CS17K
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 512K I2C 400KHZ 8CSP
Ngā Rauemi: 24AA512T-I/CS17K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24AA512T-I/CS17K
Tau Wae 24AA512T-I/CS17K Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 512K I2C 400KHZ 8CSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4660 pcs Pepa Raraunga 24AA512T-I/CS17K.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 1.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-CSP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-UFBGA, CSPBGA Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 512Kb (64K x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-CSP
Whero Whero 400kHz Tau Wae Tuakiri 24AA512