UF60D23-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF60D23-BWHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF60D23-BWHR.pdf2.UF60D23-BWHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF60D23-BWHR
Tau Wae UF60D23-BWHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6408 pcs Pepa Raraunga 1.UF60D23-BWHR.pdf2.UF60D23-BWHR.pdf
Whānui 30.00mm Taumaha 0.309 lb (140.16g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa UF60D
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 4.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 28.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.015A He momo kai Ball