UF15AC12-BTLR
MechatronicsMechatronics
UF15AC12-BTLR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF15AC12-BTLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X150X38MM 115VAC
Ngā Rauemi: 1.UF15AC12-BTLR.pdf2.UF15AC12-BTLR.pdf3.UF15AC12-BTLR.pdf4.UF15AC12-BTLR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF15AC12-BTLR
Tau Wae UF15AC12-BTLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X150X38MM 115VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 1.6 lbs (725.7g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 4 Terminals Tumanako Tohu 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Raupapa UF15A
RPM 1700 RPM Mana (Watts) 28.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 44.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Permanent Split Capacitor Motor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.150A He momo kai Ball