UF12B12-BTHR
MechatronicsMechatronics
UF12B12-BTHR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF12B12-BTHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 115VAC
Ngā Rauemi: 1.UF12B12-BTHR.pdf2.UF12B12-BTHR.pdf3.UF12B12-BTHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF12B12-BTHR
Tau Wae UF12B12-BTHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 115VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.725 lb (328.85g)
Waahi Ngaohiko 100-240VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa UF12B
RPM 2900 RPM Mana (Watts) 11.00W
Ētahi Ingoa 1570-1002 Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Poaka 42.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball