UF12AE23-BWHR
MechatronicsMechatronics
UF12AE23-BWHR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF12AE23-BWHR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF12AE23-BWHR.pdf2.UF12AE23-BWHR.pdf3.UF12AE23-BWHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF12AE23-BWHR
Tau Wae UF12AE23-BWHR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 1.168 lbs (530g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa UF12A
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 15.00W
Ētahi Ingoa 1570-1765 Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Poaka 46.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball