UF12A12-BWLR
MechatronicsMechatronics
UF12A12-BWLR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF12A12-BWLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.UF12A12-BWLR.pdf2.UF12A12-BWLR.pdf3.UF12A12-BWLR.pdf4.UF12A12-BWLR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF12A12-BWLR
Tau Wae UF12A12-BWLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 1.2 lbs (544.3g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa UF12A
RPM 2300 RPM Mana (Watts) 12.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 38.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.150A