MSI3116H48B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI3116H48B2-BBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSI3116H48B2-BBR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 356 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSI3116H48B2-BBR
Tau Wae MSI3116H48B2-BBR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 315X161MM 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 161.0mm Taumaha 6.6 lbs (3kg)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 3.150 in H2O (784.7 Pa)
Rahi / Rahi Round - 315mm Dia Raupapa MSI3116
RPM 2100 RPM Tae Mahi -
Poaka 76.0 dB(A) Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae Aluminum Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Momo Pene Motorized Impellers Whakatauranga onamata 8.80A