MSI1225L24B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1225L24B2-BBR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSI1225L24B2-BBR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN IMP MTRZD 120X25MM 24VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSI1225L24B2-BBR
Tau Wae MSI1225L24B2-BBR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN IMP MTRZD 120X25MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.356 lb (161.48g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Rahi / Rahi Round - 120mm Dia Raupapa MSI1225
RPM 3500 RPM Tae Mahi -
Poaka 54.0 dB(A) Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Momo Pene Motorized Impellers Whakatauranga onamata 0.480A