MS2006E12D1-RSR
MechatronicsMechatronics
MS2006E12D1-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS2006E12D1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 20X6.5MM SLEEVE 12VDC
Ngā Rauemi: 1.MS2006E12D1-RSR.pdf2.MS2006E12D1-RSR.pdf3.MS2006E12D1-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2006E12D1-RSR
Tau Wae MS2006E12D1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 20X6.5MM SLEEVE 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.50mm Taumaha 0.007 lb (3.18g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga - Tumanako Tohu 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 20mm L x 20mm H Raupapa MS2006
RPM 12000 RPM Tae Mahi -
Poaka 31.0 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A