MR9238M12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238M12B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9238M12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9238M12B1+6-FSR.pdf2.MR9238M12B1+6-FSR.pdf3.MR9238M12B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9238M12B1+6-FSR
Tau Wae MR9238M12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.437 lb (198.00g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.880 in H2O (219.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9238
RPM 6000 RPM Tae Mahi -
Poaka 55.4 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.16A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 131.0 CFM (3.67m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MR9238M24B-FSR
MR9238M24B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6236 pcs
Tikiake: MR9238M24B-FSR.pdf
RFQ
MR9238L24B2-FSR
MR9238L24B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
I roto i te taonga: 7422 pcs
Tikiake: MR9238L24B2-FSR.pdf
RFQ
MR9238M12B1-FSR
MR9238M12B1-FSR
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE