MR9238E48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238E48B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9238E48B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9238E48B1+6-FSR.pdf2.MR9238E48B1+6-FSR.pdf3.MR9238E48B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9238E48B1+6-FSR
Tau Wae MR9238E48B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.437 lb (198.00g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 1.540 in H2O (383.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9238
RPM 8000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1340
Tae Mahi - Poaka 63.3 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.580A