MR9225E24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225E24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR9225E24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR9225E24B1+6-FSR.pdf2.MR9225E24B1+6-FSR.pdf3.MR9225E24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR9225E24B1+6-FSR
Tau Wae MR9225E24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.264 lb (119.75g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MR9225
RPM 4400 RPM Ētahi Ingoa 1570-1335
Tae Mahi - Poaka 50.8 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.310A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 99.0 CFM (2.77m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MR9225H24B1-FSR
MR9225H24B1-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9717 pcs
Tikiake: MR9225H24B1-FSR.pdf
RFQ
MR9225L24B1+6-FSR
MR9225L24B1+6-FSR
Kaihanga: Mechatronics
I roto i te taonga: 6738 pcs
Tikiake: MR9225L24B1+6-FSR.pdf
RFQ
MR9225E24B1-FSR
MR9225E24B1-FSR