MR8032M24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8032M24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR8032M24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR8032M24B1+6-FSR.pdf2.MR8032M24B1+6-FSR.pdf3.MR8032M24B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR8032M24B1+6-FSR
Tau Wae MR8032M24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.32 lb (145.15g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa MR8032
RPM 5500 RPM Tae Mahi -
Poaka 45.2 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.270A