MR8032E12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8032E12B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR8032E12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR8032E12B1+6-FSR.pdf2.MR8032E12B1+6-FSR.pdf3.MR8032E12B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR8032E12B1+6-FSR
Tau Wae MR8032E12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.32 lb (145.15g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.890 in H2O (221.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa MR8032
RPM 6500 RPM Ētahi Ingoa 1570-1334
Tae Mahi - Poaka 50.4 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.860A