MR8025L24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8025L24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR8025L24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR8025L24B1+6-FSR.pdf2.MR8025L24B1+6-FSR.pdf3.MR8025L24B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR8025L24B1+6-FSR
Tau Wae MR8025L24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.119 lb (53.98g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa MR8025
RPM 3000 RPM Tae Mahi -
Poaka 31.5 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A