MR4020X12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020X12B2-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR4020X12B2-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR4020X12B2-RSR.pdf2.MR4020X12B2-RSR.pdf3.MR4020X12B2-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR4020X12B2-RSR
Tau Wae MR4020X12B2-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha 0.053 lb (24.04g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.540 in H2O (134.5 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa MR4020