MR4020L12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020L12B2-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR4020L12B2-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR4020L12B2-RSR.pdf2.MR4020L12B2-RSR.pdf3.MR4020L12B2-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR4020L12B2-RSR
Tau Wae MR4020L12B2-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha 0.053 lb (24.04g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (40.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa MR4020
RPM 6500 RPM Tae Mahi -
Poaka 26.5 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.060A