MR1238L24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238L24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR1238L24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR1238L24B1+6-FSR.pdf2.MR1238L24B1+6-FSR.pdf3.MR1238L24B1+6-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR1238L24B1+6-FSR
Tau Wae MR1238L24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.838 lb (380.11g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa MR1238
RPM 3500 RPM Tae Mahi -
Poaka 58.5 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.650A