MR1225L24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1225L24B1+6-FSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MR1225L24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MR1225L24B1+6-FSR.pdf2.MR1225L24B1+6-FSR.pdf3.MR1225L24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MR1225L24B1+6-FSR
Tau Wae MR1225L24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.275 lb (124.74g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa MR1225
RPM 3500 RPM Tae Mahi -
Poaka 47.2 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.300A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 107.0 CFM (3.00m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MR1225M24B1+6-FSR
MR1225M24B1+6-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 5187 pcs
Tikiake: MR1225M24B1+6-FSR.pdf
RFQ
MR1225L24B2-FSR
MR1225L24B2-FSR
Kaihanga: Mechatronics
I roto i te taonga: 6187 pcs
Tikiake: MR1225L24B2-FSR.pdf
RFQ
MR1225L24B1-FSR
MR1225L24B1-FSR