MD1238H24B1-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD1238H24B1-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MD1238H24B1-FSR.pdf2.MD1238H24B1-FSR.pdf3.MD1238H24B1-FSR.pdf4.MD1238H24B1-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD1238H24B1-FSR
Tau Wae MD1238H24B1-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.906 lb (410.95g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa MD1238
RPM 3800 RPM Ētahi Ingoa 1570-1791
Tae Mahi - Poaka 57.8 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.800A