MB6010H12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB6010H12B1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MB6010H12B1-RSR.pdf2.MB6010H12B1-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB6010H12B1-RSR
Tau Wae MB6010H12B1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13807 pcs Pepa Raraunga 1.MB6010H12B1-RSR.pdf2.MB6010H12B1-RSR.pdf
Whānui 10.20mm Taumaha 0.059 lb (26.76g)
Waahi Ngaohiko 6 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa MB6010
RPM 3900 RPM Ētahi Ingoa 1570-1685
Tae Mahi - Poaka 28.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.120A