MA3010H12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA3010H12B2-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MA3010H12B2-RSR.pdf2.MA3010H12B2-RSR.pdf3.MA3010H12B2-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA3010H12B2-RSR
Tau Wae MA3010H12B2-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha 0.018 lb (8.16g)
Waahi Ngaohiko 3 ~ 6.5VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 30mm L x 30mm H Raupapa MA3010
RPM 9000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1669
Tae Mahi - Poaka 28.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.140A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 4.2 CFM (0.118m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MA3018
MA3018
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V
I roto i te taonga: 420 pcs
Tikiake: MA3018.pdf
RFQ
MA3010H05C1-RSR
MA3010H05C1-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 30X10MM 5VDC WIRE
I roto i te taonga: 8764 pcs
Tikiake: MA3010H05C1-RSR.pdf
RFQ
MA3010-NIST
MA3010-NIST
Kaihanga: FLIR
I roto i te taonga: 268 pcs
Tikiake: MA3010-NIST.pdf