MA1751H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA1751H24B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MA1751H24B1+6-FSR.pdf2.MA1751H24B1+6-FSR.pdf3.MA1751H24B1+6-FSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA1751H24B1+6-FSR
Tau Wae MA1751H24B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 50.80mm Taumaha 1.7 lbs (771.1g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Raupapa MA1751
RPM 2850 RPM Ētahi Ingoa 1570-1829
Tae Mahi - Poaka 58.4 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.770A