M5210E12B-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M5210E12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 52X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.M5210E12B-RSR.pdf2.M5210E12B-RSR.pdf3.M5210E12B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M5210E12B-RSR
Tau Wae M5210E12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 52X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha 0.044 lb (19.96g)
Waahi Ngaohiko 7 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 52mm L x 52mm H Raupapa M5210
RPM 6000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1662
Tae Mahi - Poaka 28.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.120A