M5010M12C-RS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M5010M12C-RS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.M5010M12C-RS.pdf2.M5010M12C-RS.pdf3.M5010M12C-RS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M5010M12C-RS
Tau Wae M5010M12C-RS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 10.00mm Taumaha 0.046 lb (20.87g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa M5010
RPM 4000 RPM Tae Mahi -
Poaka 24.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai 1 Ball/1 Sleeve