G9232X12B1+4-FS-TL24
MechatronicsMechatronics
G9232X12B1+4-FS-TL24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G9232X12B1+4-FS-TL24
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf2.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf3.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G9232X12B1+4-FS-TL24
Tau Wae G9232X12B1+4-FS-TL24 Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 32.00mm Taumaha 0.335 lb (151.95g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa G9232
RPM 4000 RPM Tae Mahi -
Poaka 44.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach), Thermistor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.680A He momo kai Ball