G9225E24B-FS-L28
MechatronicsMechatronics
G9225E24B-FS-L28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G9225E24B-FS-L28
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X25MM 24VDC TERM
Ngā Rauemi: 1.G9225E24B-FS-L28.pdf2.G9225E24B-FS-L28.pdf3.G9225E24B-FS-L28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G9225E24B-FS-L28
Tau Wae G9225E24B-FS-L28 Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X25MM 24VDC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 25.00mm Taumaha 0.19 lb (86.18g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa G9225
RPM 3200 RPM Tae Mahi -
Poaka 39.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.200A He momo kai Ball
Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL Te rere o te hau 58.0 CFM (1.62m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G9225E12B2-FSR-EM
G9225E12B2-FSR-EM
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 92X25MM LCKD RTR 12VDC
I roto i te taonga: 6331 pcs
Tikiake: G9225E12B2-FSR-EM.pdf
RFQ
G9225E12B1-FSR
G9225E12B1-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X25MM TACH 12VDC
I roto i te taonga: 9555 pcs
Tikiake: G9225E12B1-FSR.pdf
RFQ
G92-16B
G92-16B
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN GUARD METAL 92MM BLACK