G8032L12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032L12B1-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8032L12B1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G8032L12B1-RSR.pdf2.G8032L12B1-RSR.pdf3.G8032L12B1-RSR.pdf4.G8032L12B1-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8032L12B1-RSR
Tau Wae G8032L12B1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha 0.286 lb (129.73g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa G8032
RPM 3000 RPM Tae Mahi -
Poaka 34.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A