G8020L12B-RSR
MechatronicsMechatronics
G8020L12B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G8020L12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X20MM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G8020L12B-RSR.pdf2.G8020L12B-RSR.pdf3.G8020L12B-RSR.pdf4.G8020L12B-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G8020L12B-RSR
Tau Wae G8020L12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X20MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.80mm Taumaha 0.185 lb (83.91g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa G8020
RPM 2500 RPM Tae Mahi -
Poaka 25.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.110A